EMERGE TECH CONFERENCE — 2023

Hani Kurumsaldık
2 min readSep 29, 2023

İş dünyası paydaşları ve teknoloji endüstrisinin öncüleri 2–3 Ekim tarihinde İstanbul’da buluşuyor. Global organizasyon EMERGE Tech Conference 2023, dünya genelinden 3 bin profesyoneli, yatırımcıyı ve girişimciyi İstanbul ESA Arena’da ağırlayacak!

Teknoloji tüm boyutlarıyla gelişirken ve değişirken teknolojiyle bağlantılı olarak iş dünyası dinamikleri de aynı oranda değişiyor ve gelişiyor. Dijitalleşmenin hız kazandığı ve boyut değiştirdiği günümüzde girişimcileri, yatırımcıları ve şirketleri neler bekliyor? İşletmeler teknoloji endüstrisindeki trendlere ne kadar uyum sağlıyor? Tüm bunlar ve daha fazlası dünyanın en önemli seri etkinliklerinden biri olan “EMERGE Tech Conference 2023″te yanıt bulacak!

Teknoloji endüstrisindeki trendlerin konuşulacağı, iş dünyasında yaşanan zorluklara karşı pratik çözümlerin gündeme geleceği; Orta ve Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’dan binlerce profesyonelin, yatırımcının ve girişimcinin bir arada olacağı EMERGE Tech Conference, 2–3 Ekim 2023’te İstanbul ESA Arena‘da gerçekleşecek!

Dünyanın en önemli şirketlerinden temsilcilerin konuşma yapacağı etkinliğe dair detayları sizler için derledik!

EMERGE Tech Conference 2023

Günümüzde markalar, büyüme ve konumlanma stratejilerini teknoloji odağında yeniden tasarlıyor. Her geçen gün bir yenisinin eklendiği teknolojik trendleri takip etmekse markalar için eskisinden daha büyük bir öneme sahip. Bu süreçte yaşanan problemler ve bu problemlere yönelik çözümlerse küresel etkinliklerle kamuoyuyla paylaşılıyor.

Bu ana tema ve misyon odağında gerçekleştirilen küresel bir organizasyon olan EMERGE Tech Conference, 500’ü aşkın girişimci ve teknolojinin çeşitli disiplinleriyle ilgilenen toplam 3 bin kişiyi İstanbul’da buluşturacak. 2–3 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte Netflix, Skydeck Berkeley Fund, PandaDoc ve TechCrunch gibi global markaların temsilcileri de dahil olmak üzere birçok uzman isim konuşma yapacak.

Yuvarlak masa toplantıları, atölye çalışmaları, mentorluk oturumları başta olmak üzere birçok aktivitenin olacağı etkinlik, yeni iş birlikleri için önemli fırsatlar barındırıyor.

Katılımcılara %30 İndirim!

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde birçok prestijli organizasyonun daimi destekçisi ve stratejik partneri olan Branding Türkiye, “EMERGE Tech Conference 2023” etkinliğini destekliyor. Bu doğrultuda takipçilerimize fayda sağlamak için bir promosyon kodu planladık.

Branding Türkiye’nin stratejik partner olduğu; dijital teknolojiler, mobil teknoloji, yapay zeka (Al), makine öğrenmesi ve robotik teknolojiler olmak üzere teknolojinin tüm boyutlarının, iş dünyası özelinde yeniden yorumlanacağı “EMERGE Tech Conference — 2023” için kayıt olurken BRANDING30 promosyon kodunu kullanmanız durumunda %30 indirimden yararlanabilirsiniz.

İNDİRİM KODU VE KAYIT

--

--

Hani Kurumsaldık

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda Spotify'da! #HaniKurumsaldık