HANİ KURUMSALDIK ÜNİVERSİTE MARKA ELÇİLİĞİ

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı, podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ın Üniversite Marka Elçiliği ile ilgili ayrıntılar belli oldu. İşte detaylar!

Hani Kurumsaldık Üniversite Marka Elçiliği

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık yeni konsepti için üniversite marka elçileri arıyor. Başvuru süreci ve şartlar ile ilgili detaylar haberin devamında!

Hani Kurumsaldık Üniversite Marka Elçiliği

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı, podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık, üniversite temsilcileri arıyor.

Ocak 2023 itibariyle faaliyete geçecek olan “Hani Kurumsaldık Meetup” konsepti kapsamında gerçekleşecek olan “Koltuk Sohbetleri” etkinlik serisi için üniversitelerle iş birliği yapan Hani Kurumsaldık, bu süreçte organizasyona katkı sağlayacak üniversite temsilcileri arıyor.

Bilindiği üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında okullar 2021 boyunca genellikle kapalıydı. Daha doğrusu eğitime uzaktan devam edildi. Ayrıca bu süre boyunca etkinlik ve organizasyonlar da gerçekleştirilemedi. 1 Temmuz itibariyle başlayan normalleşme ile birlikte ise birçok yasak kaldırıldı. Bu tarihten itibaren belli önlemler kapsamında etkinlikler de gerçekleştirilebilecek.

Eğer aşılama ve vakalardaki düşüş bu şekilde devam ederse Eylül’de üniversitelerin de açılacağı düşünülüyor. Bu kapsamda üniversite etkinlikleri de kaldığı yerden devam edecektir. İşte, Hani Kurumsaldık ekibi de etkinlik odağındaki Hani Kurumsaldık Meetup ile çeşitli üniversitelerde “Koltuk Sohbetleri” düzenlemeye hazırlanıyor.

Konuya dair detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için Hani Kurumsaldık’ın kurumsal blogunu ziyaret edebilirsiniz.

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURUSU

Hani Kurumsaldık — Logo

Hani Kurumsaldık Nedir?

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor.

HANİ KURUMSALDIK’I TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

--

--

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda Spotify'da! #HaniKurumsaldık

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Hani Kurumsaldık

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda Spotify'da! #HaniKurumsaldık