YEŞİL PELERİNLİ MARKALAR — Hani Kurumsaldık (24. Bölüm)

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı, podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ta 24. Bölüm yayınlandı. Bu bölümde “Yeşil Pelerinli Markalar” ana teması işlenirken, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından sunulan podcast boyunca aynı zamanda “Yeşil Pelerinli Markalar Nedir?”, “Yeşil Pelerinli Marka Olmak Niye Önemlidir?” sorularına dair de ayrıntılı bilgi verildi. İşte tüm detaylarıyla Hani Kurumsaldık ve 24. Bölüm!

Hani Kurumsaldık — Yeşil Pelerinli Markalar

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan; kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip “Hani Kurumsaldık”ın 24. bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Yeşil Pelerinli Markalar” odağında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Hani Kurumsaldık 24. Bölüm: Yeşil Pelerinli Markalar

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık, 24. bölümüyle yayında! Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ın bu bölümünde “Yeşil Pelerinli Markalar” tüm yönleriyle değerlendirildi. Bu hafta “Yeşil Pelerinli Markalar” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; kurumsal sosyal sorumluluğa yeni bir bakış açısı getiren “Yeşil Pelerin” ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. İlk kez Branding Türkiye’de yayınlanan “Kurumsal Sosyal Sorumlulukta Yeni Trend: Yeşil Pelerin” makalesiyle ortaya atılan kavrama/kampanyaya ilişkin yayın boyunca konuşulanlar ise şöyle;

👑 Yeşil Pelerin nedir?

👑 Yeşil Pelerinli Markalar nedir?

👑 Yeşil Pelerinli Markalar Listesi’ne nasıl girilir?

👑 Yeşil Pelerin unvanı almanın şartları nelerdir?

👑 Yeşil Pelerin kampanyası nasıl başladı?

Yeşil Pelerinli Markalar

👑Kurumsal sosyal sorumluluk odağında Yeşil Pelerinli Markalar

👑Branding Türkiye’nin gerçekleştirdiği bazı sosyal sorumluluk kampanyaları

👑 Yeşil Pelerinli Markalar’ın isimleri

👑 Yeşil Pelerin ile ilgili sık sorulan sorular

👑 Kurumsal sosyal sorumluğun önemi

Bütünleşik pazarlama ve iş — ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında!

Destekleyen Markalar

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık’ı destekleyen markalar;

  • Branding Türkiye
  • Dijital Markalaşma Eğitimi
  • Branding Türkiye Yayınları
  • Ajans Paradise

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş — ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.

Hani Kurumsaldık Nedir?

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor.

HANİ KURUMSALDIK’I TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

--

--

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda Spotify'da! #HaniKurumsaldık

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Hani Kurumsaldık

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda Spotify'da! #HaniKurumsaldık